BİZDEN

Takı tasarımıyla uğraşan ve hayali ileride bir marka kurmak olan FMV Işık Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunu Ayşe Naz Aydemir 2016’nın başlarında  Lium Design markasının temellerini attı. Lium Design 2017 yılında ürün yelpazesini genişletip takı tasarımıyla sınırlı kalmayarak bir kadının gardırobunda bulunmasını isteyeceği star parçalardan oluşan koleksiyonlar yaratmayı hedefliyor.
 
Lium Design enerjisini ve sadeliğini doğadan ilham alarak tasarladığı takı koleksiyonuyla günlük yaşamında zarafeti öne çıkaranların tercihi oluyor. Koleksiyonlar; zümrüt, safir, akik, kalsedon, turkuaz, ametist, pembe kuvars ve gümüş kullanılarak özenle hazırlanıyor. Tasarımlar her taşın sahip olduğu doğaya ait enerjiyi, insan enerjisiyle birleştirerek organik bir denge yakalamaya yardımcı oluyor.
 
Giyim koleksiyonunda oldukça çarpıcı parçalara sahip olan marka, sezon trendlerini farklı tasarımlarıyla harmanlayarak müşterilerine konsept ürünler sunuyor. Özenle seçilen kumaşlar çeşitli kalıp oyunlarıyla ve aksesuar dokunuşlarıyla birleştirilerek eşsiz ürünler ortaya çıkarılıyor.