Teslimat ve iade şartları

Ürün Teslimat ve İade Koşulları
Sipariş verilen ürün 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.Siparişleriniz anlaşmalı kargo ile satıcı tarafından ödemesi yapılarak gönderilir.
Sipariş verdikten sonra sizlere tarafımızdan sipariş onay maili gönderilir, lütfen gönderilen bu maili inceleyerek, bütün bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Eğer bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık bulunuyorsa, bizimle info@liumdesign.com üzerinden irtibata geçiniz.
Siparişinizi kargo firmasına teslim ettiğimizde, size ikinci bir e-mail gönderilir ve siparişinizi takip edebileceğiniz takip numaranız sizinle paylaşılır. Bu şekilde kargo firmasının web sitesinden siparişinizi takip edebilirsiniz.

Sipariş Durumu
Siparişinizin durumunu, ne zaman isterseniz Hesabım sayfanızdan kontrol edebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra değiştirmek ya da iptal etmek istiyorsanız, bize info@liumdesign.com adresinden ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.
Değişim ve İade Şartları
Eğer satın aldığınız üründen memnun değilseniz ve iade etmek istiyorsanız, siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 10 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerin kargo tarafından gönderim ücreti satıcıya aittir. İade etmek istediğiniz ürünleri iade@liumdesign.com adresine e-mail attıktan sonra siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade talebi önceden mail yolu ile bildirilmeyen ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır.
Satın aldığınız ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürüne ait aksesuarlar varsa iade edilmesi zorunludur. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler, kredi kartıyla yapılmış ise ödeme yapılan kredi kartına yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu uygulama bankanız tarafından belirlenmiştir.
İadesi yapılan ürünlerin kargoya verilmesinden Lium Design olarak bizler sorumluluk kabul etmemekteyiz, bu sebeple ürünleri kargolarken mutlaka takip seçeneği olan bir kargo şirketini tercih ediniz.
Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır. Ürününüzü başka bir model veya renk ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

Hasarlı Ürünler
Satın aldığınız üründe bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bizlerle ürünlerin fotoğrafı ile iade@liumdesign.com üzerinden iletişime geçiniz. Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli kontroller yapılacak ve stoklarda bulunması halinde ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması halinde ise siparişiniz iade edilerek, para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. Hasarlı ürünlerin iadesinde kargo ücreti tarafımızdan ödenir.

Kullanım ve yıkama hatalarından kaynaklanan sorunlardan sorumluluk kabul edilmemektedir.